Tikrasis alavijas

alavijas

Alavijas, kitaip vadinamas alijošiumi (Aloe vera) – daugiametis, nuolat žaliuojantis vaistinis augalas, žinomas daugiau nei 3500 metų. Pirmieji alavijo sultingus lapus pradėjo naudoti senovės egiptiečiai ir Indijos gyventojai įvairiems odos susirgimams bei nudegimams gydyti, į pagalbą užkietėjusiems viduriams. Manoma, kad būtent šiose šalyse, o taip pat ir Madagaskare, alavijas pradėtas naudoti itin plačiai sveikatinimo reikmėms….

Fermentų nauda organizmui

fermentai

Kas yra fermentai? Fermentas – tai baltyminis katalizatorius, paspartinantis organizme vykstančias chemines reakcijas tūkstančius kartų. Be fermentų šios reakcijos nevyktų arba vyktų labai lėtai,  organizmai tiesiog negalėtų egzistuoti. Fermentai naudojami kaip vaistiniai preparatai, kaip reagentai ar biocheminiai rodikliai diagnozei nustatyti. Iki šių dienų ištirta maždaug 3 tūkstančiai fermentų. Fermentai – jautrūs temperatūros ir terpės pH pokyčiams….

Kolagenas – nauda organizmui

kolagenas

Kolagenas – tai baltymas, atsakingas už odos švytėjimą ir atspalvį, veido ovalo patempimą, plaukų blizgesį ir nagų grožį. Trūkstant kolageno atsiranda raukšlės ir celiulitas. Kolagenas – vienas svarbiausių mūsų organizmo struktūros baltymų, jis sudaro 30-35 % viso baltymų kiekio, t.y. apie 6% kūno masės. Jis įeina į odos, kaulų, sausgyslių, raiščių, vidaus organų, kraujagyslių, plaukų….

Aminorūgštys – nauda organizmui

aminorūgštys

Aminorūgštys – su baltymais gaunama medžiaga, gyvybiškai reikalinga normaliam organizmo funkcionavimui bei smegenų veiklai. Aminorūgštys yra atsakingos ir už informacijos perdavimą iš vienos nervinės ląstelės į kitą. Dalis reikiamų aminorūgščių organizme pasigamina, tačiau kitos yra gaunamos su maistu. Aminorūgščių galima gauti valgant sojos, pieno, sūrio bei ankštinių daržovių, o taip  pat liesos žuvies ar mėsos,….

Įsigyk madingą šeikerį!

Šeikeris coral club

Įsimylėk jį!  Nori pradėti bėgioti, bet trūksta motyvacijos? Įsigyk madingą sportinę aprangą! Nori pagerinti mitybą ir vandens gėrimo įprotį? Įsigyk madingą šeikerį! Shaker Coral Club patikimas dangtelio mechanizmas apsaugo nuo pratekėjimo; plieninio plakiklio dėka gėrimas sumaišomas iki vientisos konsistencijos; kompaktiškas dydis leis pasiimti šeikerį visur su savimi. Išsirink savo! Energijos užtaisas kiekvieną dieną!