Aminorūgštys – nauda organizmui

aminorūgštys

Aminorūgštys – su baltymais gaunama medžiaga, gyvybiškai reikalinga normaliam organizmo funkcionavimui bei smegenų veiklai. Aminorūgštys yra atsakingos ir už informacijos perdavimą iš vienos nervinės ląstelės į kitą. Dalis reikiamų aminorūgščių organizme pasigamina, tačiau kitos yra gaunamos su maistu. Aminorūgščių galima gauti valgant sojos, pieno, sūrio bei ankštinių daržovių, o taip  pat liesos žuvies ar mėsos,….

Įsigyk madingą šeikerį!

Šeikeris coral club

Įsimylėk jį!  Nori pradėti bėgioti, bet trūksta motyvacijos? Įsigyk madingą sportinę aprangą! Nori pagerinti mitybą ir vandens gėrimo įprotį? Įsigyk madingą šeikerį! Shaker Coral Club patikimas dangtelio mechanizmas apsaugo nuo pratekėjimo; plieninio plakiklio dėka gėrimas sumaišomas iki vientisos konsistencijos; kompaktiškas dydis leis pasiimti šeikerį visur su savimi. Išsirink savo! Energijos užtaisas kiekvieną dieną!

Patobulinti „Emu taukai“

patobulinti emu taukai

Mes ir toliau tobuliname savo produktus Pasitikite atnaujintą produktą! Patobulinti „Emu taukai“ (50 ml) – universali kosmetinė priemonė veido ir kūno odai: tinka visų tipų odai; neužkemša porų; giliai drėkina ir minkština odą; Atnaujintoje produkto sudėtyje- rozmarinų lapų aliejus, suteikiantis emu taukams malonų žolelių kvapą ir vitaminas E.    

PhytoGuard PRO išimamas iš asortimento

phytoguard

Coral Club produktų asortimento pakeitimai Mes išimame iš asortimento produktą, skirtą imuniteto stiprinimui, – tai PhytoGuard PRO (kodas 2142). Jį pakeis šių metų naujienos, kurias jūs jau spėjote pamėgti: Phytoviron, Liposomal Vitamin C, Liposomal Vitamin D3 ir, žinoma, naujas pagalbos imunitetui kompleksas— I-Pack.

Tęsiame mūsų produktų tobulinimą – Nauja Cascara Sagrada

nauja cascara sagrada

Švelni laisvinamoji priemonė iš amerikinių šaltekšnių žievės. Gerina žarnyno peristaltiką, reguliuoja tuštinimąsi. Į produkto sudėtį įeina ne tik žievės milteliai, bet ir jos ekstraktas, o tai padidina aktyviųjų medžiagų koncentraciją. Gerina žarnyno peristaltiką, padeda susiformuoti reguliarioms minkštoms išmatoms, PRODUKTO POKYČIAI pavadinimas: Cascara Sagrada Bark sudėtis: amerikinių šaltekšnių žievė, amerikinių šaltekšnių žievės ekstraktas pagalbiniai komponetai pakuotė:….