Efektyvūs maisto papildai sportui

Papildai sportui

Papildai sportui padės Jums pasiekti geresnius rezultatus!

Mūsų kūnui kasdien reikia daug energijos, ypač, jeigu užsiimate aktyvia fizine veikla – sportuojate. Negavęs pakankamai naudingų medžiagų, sporto metu organizmas išsenka, negauna to tonuso arba nemaksimalizuoja sporto teikiamos naudos.

To išvengti padeda tinkama mityba bei tikslingas natūralių, organinės kilmės papildų sportui vartojimas.

Koralinis Klubas turi daugiau nei keletą natūralių papildų, kurie idealiai tiks sportuojantiems. Šiuos papildus galime suskirstyti į keletą kategorijų:

Energija

Tiesa ta, kad be energijos ne tik sportuoti nebūtų įmanoma, bet ir išgyventi taptų sunku. Energija būtina gyvybinei funkcijai palaikyti, o taip pat ir užtikrinti stiprų imunitetą bei veiklų organizmą. Coral Club turi net 4 skirtingus produktus, kurie pripildys kiekvieną vartojantį energijos ir jėgų:

H-500 – tai stiprus antioksidantas, kuris tiesiogiai prisideda prie ląstelinės energijos gamybos. Vartodami papildus H-500 pajusite ištvermės didėjimą, apsaugosite organizmą nuo priešlaikinio senėjimo. Sudėtyje esantys kalis bei magnis stiprina organizmą nuo pačių jo pamatų.

Pentokan – iš kalio, vitamino C bei ribozės daugiausiai sudarytas papildas apjungia šių elementų ir vitaminų gerąsias savybes ir sutelkia jas vienoje vietoje. Sportuojant labai svarbus geras širdies bei kraujagyslių darbas, darnus metabolizmas. Visa tai ir užtikrina papildas Pentokan.

Synergizer – natūralus apelsinų ir mangų skonio energetinis gėrimas. Tai nėra įprastas chemija perpildytas energetinis gėrimas iš prekybos centro. Dietinis ir visiškai organiškas vitaminų pilnas Coral Club patentuotas receptas tonizuos bei suteiks energijos visai dienai ar treniruotei.

Proteinai, vitaminai, mineralai

Be baltymų, vitaminų ir reikalingų mineralų organizmas būtų kaip pripučiamas ratas be oro. Šios trys medžiagos organizmą veikia, kaip tepalas variklį – užtikrina sklandų ir efektyvų darbą. Jeigu kalbame apie papildus sportui, turime pakalbėti ir apie baltymus, vitaminus bei naudinguosius mineralus

Protivity – šis baltymų kompleksas yra sudarytas iš net 11 (taip, 11-os!) skirtingų ir nepakeičiamų aminorūgščių. Jos prisideda prie raumenų tonuso (todėl pasiekiate geresnių rezultatų treniruotėse, mažiau pavargstate), glutaminas aktyvina baltymų sintezę, o kiti baltymai reguliuoja riebalų apykaitą, cholesterolio kiekį. Viskas tam, kad rezultatai būtų geresni ir pastebimesni.

Spirulina – vingrūnių pagrindu pagamintas organiškas maisto papildas. Vingrūnės yra tikras XXIa. sveikatingumo ir profilaktikos šakų hitas! Kompleksas Spirulina yra tarsi visų galų meistras, kuris mažina mažakraujystės požymius, padeda įsisavinti vitaminus B12 ir E bei geležį, o taip pat kompensuoja ir kitų vitaminų trūkumą jūsų organizme.

First Food – Krekenos – krekenos arba priešpienis jau daugelį metų yra žinomas, kaip ta medžiaga, kurioje glūdi neišsemiami naudingų medžiagų ir energijos lobiai. Krekenos gaunamos ir apdorojamos natūraliu, tačiau labai unikaliu būdu, kuris leidžia išlaikyti jo neįkainojamą energinę vertę. Priešpienyje yra daug imunoglobulinų, laktoferinų bei kitų imuninių baltymų. Šis Koralinio Klubo produktas taip pat yra gausus vitaminų A, D ir E, fosforo bei kalcio šaltinis. Kiekvieno sportuojančio ausims tai yra tarsi muzika.

Kokteiliai

Baltymų bei kiti kokteiliai yra kiekvieno rimčiau į sportą žiūrinčio asmens maisto racione. Taip nėra vien „dėl vaizdo“. Sumaišius tam tikromis medžiagomis prisotintus miltelius su pienu ar vandeniu galima gauti tikrai rimtą energinį užtaisą, kuris padeda išryškinti raumenis, atstatyti organizmo tonusą ir t.t. Kaip gaila, kad dauguma kultūristų ir fitnesu užsiimančių žmonių papildų – gryna chemija. Taip nėra su Coral Club baltyminiais kokteiliais Daily Delicious Beauty Shake. Subalansuoti baltymų kompleksai suteiks kiekvienam sportuojančiam energijos ir jėgų gerai treniruotei!

Daily Delicious Beauty Shake – idealiai sportuojantiems subalansuotas baltymų, mineralų bei vitaminų kompleksas. Malonių skonių variacijos prideda šiems produktams traukos, kadangi ypatinga nauda organizmui suderinama su maloniu vartojimu. Kokteiliai gali būti vanilės, kakavos arba aviečių skonio. Vartodami šį papildą suteikiate savo organizmui pakankamą vitaminų bei mineralų kiekį, palaikote tiek išorinį kūno grožį, tiek vidinę sveikatą.

Papildai sąnariams ir kaulams stiprinti

Daug žmonių kaulų bei sąnarių sveikata ima rūpintis tik sulaukę garbaus amžiaus. Tik kada prasideda rimtos sveikatos problemos, žmonės ima rūpintis šia svarbia organizmo dalimi. Sportuojančių žmonių sąnariai bei kaulai patiria milžinišką apkrovą, kurią atlaikyti kylant metams darosi vis sunkiau. Štai keletas papildų, kurie sustiprins kaulus bei sąnarius ir apsaugos nuo artrito ar osteoporozės:

FlexiCor – natūralus įvairių medžiagų kompleksas. Jame esantis gliukozaminas aprūpina jūsų sąnarius skysčiu, kad jie tarpusavyje nesitrintų ir nesidėvėtų. Chonodrotino sulfatas yra kertinis kremzlinio audinio bei tų pačių sąnarių komponentas, todėl suteikdami jo savo organizmui stiprinate ir visą kaulinę struktūrą.

Ca-Mg Complex – kaip sako pats pavadinimas, tai yra kalcio ir magnio kompleksas. Jus turbūt jau vaikystėje mokė, kad kalcis – pagrindinė kaulų statybinė ir juos stiprinanti medžiaga. Na, o magnis – gerina kraujotaką bei širdies darbą, kas yra be galo svarbu sportuojantiems. Kalcis ir magnis veikia išvien, sustiprina vienas kitą. Šio komplekso sudėtyje taip pat yra ir vitamino D3 bei vitamino K2, boro ir silicio.