MLM Tinklinis Marketingas

Papildomas uždarbis kiekvienam! Kas ieško, tas randa!

MLM tinklinis marketingas

MLM Tinklinis marketingas – nesudėtinga galimybė papildomai užsidirbti. Turbūt kiekvienas iš mūsų norėtume uždirbti daugiau, bet ne visi turime įgūdžių ar žinių tam, kad įsidarbintume gerai apmokamame darbe, o pradėti verslą – didelė rizika, kurios turbūt daug kam nesinori. Rodos, kad visos durys užvertos ir dabartinėmis pajamomis teks tenkintis visą likusį gyvenimą, ar ne? Nebūtinai!

Norime jus supažindinti su tam tikra galimybe, apie kurią galbūt nežinojote. Tai – tinklinis, MLM marketingas, kuris leidžia uždirbti papildomas pajamas kiekvienam(-ai) norinčiam(-ai), o su laiku net gali tapti pagrindiniu pajamų šaltiniu. Dirbate kiek norite, kada norite, nesusiduriate su rizika ir niekas nereikalauja daryti didelių bei rizikingų investicijų. Skamba neblogai, tiesa?

MLM Tinklinis marketingas – kas tai yra?

Tai galimybė užsidirbti papildomai, paremta rekomendacijomis. Čia nereikia nieko parduoti ar kažko mokytis. Jūs patys išbandote tam tikros kompanijos prekes ir savo nuožiūra jas rekomenduojate draugams, bendradarbiams ar kitiems pažįstamiems. Tie, kas susidomi, gauna jūsų suteiktą nuorodą įsigyti prekes internetu arba jūs juos atvedate į pardavimo vietą. Ten pirkėjai gauna nuolaidą įsigyti prekes, o jūs – procentą nuo visos pardavimo sumos. Ji skiriasi priklausomai nuo įmonės marketingo plano.

Kodėl tai veikia? Nes jūs rekomenduojate tokias prekes, kurių nėra įprastose parduotuvėse ar prekybos vietose. Ypač, kada prekes galima įsigyti internetu – uždirbti pasidaro be galo lengva. Pagal jūsų rekomendaciją žmogus užsiregistruoja. Užsiregistravę jie gauna nuolaidos kodą, visiems pirkiniams iš atitinkamos internetinės arba fizinės parduotuvės.

Už kiekvieną kompanijon atvestą pirkėją ir jo įsigytas prekes – gaunate procentą nuo visos pardavimo sumos. Procento dydis priklauso nuo kompanijos marketingo plano.

Naujai atvestam pirkėjui jūs tampate konsultantu, teikiate visą reikiamą pagalbą ir informaciją. Tą taip pat daro ir pati kompanija.

Kadangi dauguma iš mūsų nėra didžiules algas gaunantys direktoriai ar sėkmingas įmones įkūrę verslininkai, žmonės pradeda ieškoti papildomos uždarbio galimybės. Tinklinio marketingo pagalba, dešimtys, jeigu ne šimtai tūkstančių žmonių visame pasaulyje rado kelią į komfortiškesnę kasdienybę.

Kokie tinklinio marketingo privalumai?

MLM privalumai

 

Gerai, kai pats sau viršininkas, ir dirbi iš namų!

Didžiausi tinklinio marketingo privalumai yra:

  • Nulinė rizika – jūs nerizikuojate savo turtu ar nuosavybe
  • Gali pradėti bet kas – nereikia aukštojo mokslo diplomo, mokėti penkias kalbas ar turėti ilgametės patirties – MLM veikloje gali dalyvauti visi, kurie nori
  • Laisvas grafikas – tinklinio marketingo veikloje jūs esate patys „sau šeimininkai“, mat galite dirbti kiek norite ir kada norite, niekas jūsų neriboja
  • Nepriklausomybė – veiklą plėsti, vystyti ir judėti pirmyn galite savo tempu, neprivalėdami daryti nieko, ko nenorite

Jeigu lygintume tokį papildomų pajamų šaltinį su savo bendrovės ar įmonės steigimu, tai pastaruoju atveju tektų taikstytis su milžiniška rizika, o tinkliniame marketinge rizikos nėra. Pasak kai kurios statistikos, beveik devyni iš dešimties naujų verslų per penkerius pirmuosius metus bankrutuoja. Tinklinio marketingo atveju bankrutuoti neįmanoma, o ir pradinio įnašo, kaip kad 2500 eurų UAB steigimo atveju – nereikia.

Pradėti užsidirbti iš tinklinio marketingo gali kiekvienas(-a), nesvarbu jam 80 ar 18, kokį išsilavinimą jis ar ji turi bei kokie jų vardai. Tai universalus būdas padidinti pajamas kiekvienam žmogui, kuris to nori. Nereikia ir mesti savo dabartinio darbo, mat šitaip rekomenduoti prekes galite laisvu laiku, o nebūtinai darbo valandomis.

MLM Rekomendacja

Didžiulis privalumas, kuris taip pat traukia nemažą dalį žmonių – paslankus ir griežtai neapibrėžtas darbo laikas. Rekomendacijomis užsiimti galite dvi, dvidešimt ar net daugiau valandų per savaitę. Tiesa, galite ir mažiau, nes viskas čia priklauso nuo jūsų pačių. Galbūt vieną savaitę buvote super nusiteikę bendrauti, turėjote laiko, jautėtės pakylėti – rekomendacijomis užsiėmėte 25 valandas, o kitą savaitę pakliuvote į asmeninių reikalų liūną ir visai nedirbote. MLM programose jūs patys esate savo laiko šeimininkai.

Galiausiai verta paminėti nepriklausomybę programos vykdyme. Čia galimybės lanksčios, o investicijos nėra būtinos.

MLM Tinklinis marketingas – kaip pradėti uždirbti?

Turbūt natūralu, kad jums įdomiausia sužinoti būtent kaip gaunamas uždarbis iš šios veiklos. Galime pasakyti, kad tam tikri niuansai skiriasi, priklausomai nuo pačios kompanijos, tačiau branduolys bei esminiai aspektai yra panašūs arba net vienodi.

Už kiekvieną jūsų atvesto kliento įsigytą prekių krepšelį, dalį pajamų gamintojas perleidžia jums, kaip platintojo atlygį. Tad, jeigu kalbėtume paprasčiau – jūs uždirbate nuo kiekvieno pirkimo, kurį su jūsų nuoroda ar rekomendacija atlieka žmonės. Parduosite 100 prekių – neišvengiamai uždirbsite daugiau nei tada, kai parduodate 2 ar 5.

Taip pat verta paminėti, kad uždarbis – subjektyvi sąvoka. Žmonėms, kurie tikisi prisidurti prie algos – pakaks atlikti ir keletą pardavimų per savaitę ar mėnesį. Na, o žmonėms, kurie nori paversti tai savo pagrindiniu pajamų šaltiniu, turbūt reikės įdėti kiek daugiau darbo, surasti inovatyvius būdus, kaip pasiekti potencialius pirkėjus (e-parduotuvė, socialiniai tinklai ir t.t.).

Kokių dar papildomo uždarbio galimybių gali rasti žmogus?

Jeigu pasižiūrėsime ne tik į Lietuvą, tačiau ir į likusį pasaulį – papildomas uždarbis daug kam yra tapęs tikslu Nr.1. Visi nori, o svarbiausia, kad dabartiniais laikais turi ir galimybių uždirbti daugiau nei gauna savo įprastame darbe.

Papildomų uždarbio galimybių, bent jau turinčių tokias lanksčias sąlygas kaip MLM marketingas, pasaulyje yra nedaug arba išvis nėra. Kurti verslą – didelė rizika, norint vystyti projektą – reikia pradinio kapitalo bei itin daug laiko, kartais net atsisakyti dabartinio darbo, o spekuliacijos biržoje ar kitose rinkose gali atnešti ypatingai didelius nuostolius…

MLM Tinklinio Marketingo verslą su Coral Club, galite pradėti jau dabar, užsiregistravę mūsų puslapyje!

 

Registracija